ddmpel.czPřihlášky ke stažení


 • OK Matematická olympiáda kat. Z6,Z7,Z8 2018/2019

 • OK Matematická olympiáda kat. Z5, Z9 2018/2019 • Přihláška do ZÚ

 • Přihláška na sportovní soutěž (formát wordExcel)

 • Cestovné-tiskopis (formát word) - (formát RTF)

 • ***

  Atletická olympiáda

  Pohár rozhlasu

  Atletická olympiáda - 2. až 5. tř.
  (přihláška ke stažení)

  Pohár rozhlasu - mladší žáci, 6.a 7. tř
  (přihláška dívky) - (přihláška chlapci)

  Atletická olympiáda - 6. až 9. tř.
  (přihláška ke stažení)

  Pohár rozhlasu - starší žáci, 8. a 9. tř.
  (přihláška dívky) - (přihláška chlapci)

  Návod jak s dokumentem pracovat :
  Přihlášky slouží zároveň jako soupisky soutěžících a jsou to soubory programu EXCEL, které si zde stáhnete a uložíte do pracovního adresáře na vašem školním počítači.
  Pozor - v závislosti na tom, jakou máte verzi programu EXCEL, se při otevírání souboru mohou objevit některá upozornění :
  1) Pokud se při otevření souboru objeví hlášení, že sešit obsahuje propojení, která nelze aktualizovat, kliknete v tomto dialogu na tlačítko Pokračovat nebo na tlačítko NE (zvolíte možnost neaktualizovat propojení) !!!
  2) Při otevírání souboru se může objevit hlášení, že sešit obsahuje makra. Pro vyplnění je lhostejné, zvolíte-li makra Povolit nebo Zakázat.
  Tyto dvě hlášení jsou důsledkem vazby na další tabulky, ve kterých jsou v konečné fázi vaše údaje zpracovávány.

  Tabulky soupisek jsou zamčeny proti nechtěnému přepsání údajů, kolonky, které můžete vyplnit mají podkladovou barvu bílou. Vyplňte ZKRÁCENÝ název školy ! Po vyplnění soubor uložíte a to pod stejným jménem !! (Volba v menu Soubor - Uložit). Neměňte jméno souboru, nekopírujte tabulky do jiného souboru nebo do jiného listu sešitu. Pracujte pouze s tímto souborem, který jste si zde stáhli. Uložený soubor s vyplněnými údaji odešlete jako přílohu elektronickou poštou, s Předmětem zprávy např. Přihláška AO a v textu pro jistotu uveďte místo školy, která přihlášky odesílá.

  ***